Mitsubishi

MAXIMÁLNE EFEKTÍVNE VETRANIE BYTOV, RODINNÝCH DOMOV, KANCELÁRIÍ A VEĽKÝCH PRIESTOROV

Centrálne rekuperačné jednotky

Centrálne rekuperačné jednotky

Centrálne jednotky slúžia na rekuperačné vetranie celého domu. Pomocou vzduchotechnického potrubia sa vzduch rozvedie do všetkých vetraných priestorov.

 

 

Nástenné rekuperačné jednotky

Nástenné rekuperačné jednotky

Nástenná jednotka slúži na vetranie jednej miestnosti. Vďaka jednoduchej inštalácií je jednotka vhodná do každého priestoru. Na inštaláciu stačia iba dva prieduchy cez stenu.

Patentovaná rekuperačná vložka

Patentovaná rekuperačná vložka

Rekuperačný výmenník je srdce každej vetracej jednotky. Špeciálny výmenník používaný v jednotkách Lossnay umožňujú aj spätné získavanie vlhkosti a vďaka tomu nepotrebuje odvod kondenzátu.

 

REKUPERÁCIA TEPLA A VLHKOSTI S TEPELNÝM VÝMENNÍKOM LOSSNAY

Do každej budovy je nutné privádzať čerstvý vzduch z dôvodu udržanie zdravého a komfortného vnútorného prostredia pre osoby, ktoré tieto budovy obývajú. Pre prívod neupraveného vzduchu priamo do budovy je však väčšinou vonkajší vzduch príliš teplý alebo studený. Pre úpravu vonkajšieho vzduchu je tak potrebná dodatočná energia (pre chladenie alebo kúrenie). Lossnay rieši tento problém pomocou účinného systému rekuperácie tepla. Tým sa zredukuje potrebný vykurovací resp. chladiaci výkon potrebný k úprave prívodného vzduchu.

lossnay

 

 

no alt

- vyžiadajte si od nás viac informácií - tu.

Prihlásenie