AROMA

Aroma difuzéry a vonné oleje slovenskej značky NEW AROMA

Profesionálne aromatizovanie a dezinfikovanie priestorov

aroma

Aká bude vôňa vášho úspechu?

New Aroma využíva desiatky rokov poznatkov aroma marketingu a v spolupráci s tímom parfumérov, odborníkov a dizajnérov, vyvíjame vlastné vône, ktoré dokážu vytvoriť dokonalú atmosféru. Náplne do difuzérov sú z kvalitných olejov a certifikovaných vonných kompozícií. Sú úplne zdravotne nezávadné a šetrné k životnému prostrediu.

Vôňa úspechu

Ako to funguje?

Vône sa do priestoru šíria na princípe atomizácie - kvapalný esenciálny olej sa premieňa na atómy plynu. Keďže olej je ľahší ako voda, vôňa neklesá k zemi, ale vznáša sa vo vzduchu. Každý aroma atomizér má počítačovú jednotku, na ktorej je možné nastaviť intervaly prevádzky a intenzitu vône.

Vôňa

 

Kde všade ich môžeme využiť?

Auto interiér 

Luxusné vône a profesionálne aroma prístroje môžete využívaj aj vo svojom aute. Užite si cestovanie s jemnou vôňou, ktorú viete kedykoľvek vypnúť, zapnúť alebo meniť intenzitu.

Domácnosti

Zdravotne nezávadné aroma oleje značky New Aroma umožňujú rozvoňať celú domácnosť, aj ak máte doma malé deti, alergikov alebo zvieratá. Aroma difuzér sa dokonale hodí do vstupnej haly, kúpeľne, šatníka, obývacej miestnosti alebo aj do kuchyne.

Kaviarne

Lahodná vôňa dokáže zvýšiť chuť do jedla alebo vyvolať chuť na zákusok. Umiestnite aroma prístroj pri vstupné dvere a prilákajte k sebe okoloidúcich návštevníkov, ktorým bude u vás zaručene chutiť.

Hotely, recepcie, firmy

Príjemná vôňa pri vstupe do hotela alebo firmy vytvorí hosťom unikátny zážitok, navodí dojem luxusu a čistoty. Zasadačky a konferenčné miestnosti sa zmenia na voňavú oázu, čím sa zvýši hodnota vnímania samotného priestoru.

Showroomy a predajne

Vaše obchodné prevádzky oživíme vôňou a vytvoríme z nich miesto, kde sa bude cítiť príjemne každý zákazník. Vo vhodne aromatizovanej predajni strávi zákazník viac času a hodnotu tovaru vníma ako vyššiu.

Svadby a oslavy

Výnimočná príležitosť si vyžaduje výnimočné prípravy a vybavenie. Umocnite tieto neopakovateľné chvíle vôňou, podčiarknite luxus danej udalosti a vyvolajte u hostí pocit nenahraditeľnosti.

Firemné prezentácia a veľtrhy

Veľké výstavné a veľtržné priestory môžu počas strategických prezentácií vašich značiek ožiť aj vďaka vôni. Bude nepochybne príjemným doplnkom vašej expozície.

auto  difuzér

 

Prihlásenie