Vitajte v SoLu TRADING s.r.o.

Predaj, montáž a servis klimatizácií, rekuperácií a priemyselnej vzduchotechniky.

SoLu Trading s.r.o. prináša komfortne čistý vzduch aj k Vám.

Elegantný dizajn a modrerné technológie vykurovania, klimatizácie a vetrania za veľmi prijateľnú cenu.

Produkty VIVAX

Čo Vám ponúka SoLu Trading

Naša spoločnosť Vám ponúka kompletnú realizáciu dizajnovo pôsobivých a technologicky inovatívnych zariadení spolu so zabezpečením odbornej montáže aj následného servisu a starostlivosti.

Klimatizácia

Ponúkame šírokú škálu výkonného sortimentu pre ohrev, chladenie a filtráciu vzduchu s úspornými jednotkami vo veľmi pôsobivom dizajne do Vášho interiéru.

Rekuperácia

Rekuperáciou zabezpečíme prívod čerstvého filtrovaného vzduchu bez nežiadúcich pachov a hmyzu v objekte a to navyše so zníženými nákladmi na tepelnú energiu.

Vzduchotechnika

Inštalácia vzduchotechniky projektovanej na mieru Vám zabezpečí prívod čerstvého vzduchu a zároveň zníženie energetických nákladov na vykurovanie a chladenie.

SoLu Trading ponúka značky

V našej ponuke nechýbajú produkty renomovaných výrobcov

SoLu Trading s.r.o.

Vízia spoločnosti

Víziou SoLu Trading je stať sa významnou spoločnosťou v oblasti klimatizačných zariadení a vzduchotechniky na Slovensku. Snažíme sa byť uznávanou a zodpovednou firmou vo vzťahu k našim odberateľom a zamestnancom prostredníctvom ktorých, chceme posilniť naše regionálne postavenie na trhu a tak budovať kvalitný image značky SoLu Trading, s.r.o.


Ciele spoločnosti

Všetci sme jeden tím – SoLu Trading tím, ktorého poslaním je zodpovedne poskytovať zákazníkom a odberateľom dodanie klimatizačných zariadení a vzduchotechniky, načas, s najvyššou kvalitou a za primerané ceny, starať sa o nich a získať si ich dlhodobú dôveru. Kvalita a bezpečnosť našich produktov, spokojnosť našich zákazníkov, spokojnosť zamestnancov je našim prvoradým cieľom.


Naša stratégia

Stratégiou SoLu Trading je dodávať a inštalovať široké spektrum tradičných i netradičných klimatizačních zariadení a vzduchotechniky. Súčasťou stratégie sú okrem konkurencieschopných cien aj výhodné dodacie podmienky, vysoká odbornosť a poradenský servis. Nie len špičkové zariadenie ale aj následná spávna montáž totiž plní svoju funkciu. Správnosť tejto myšlienky je každoročne potvrdzovaná počtom našich spokojných zákazníkov.